Naším cílem je spokojený zákazník!

Rodinná společnost KIMBEX s. r. o. zásobuje od roku 1991 jako přímý dovozce český a slovenský trh kvalitními mraženými mořskými rybami a rozmanitými druhy mražených mořských živočichů a specialit a to především ve formě maloobchodního balení.

Dlouhodobé vztahy s rybářskými flotilami a továrnami na prvotní zpracování rybí suroviny nám umožňují sledování kvality dovážených ryb. Obchodním partnerům tak zaručujeme stabilní dodávky vysoké kvality v průběhu celého roku.

Kimbex se zaměřuje především na makrelu, sledě, lososovité a treskovité ryby, sleďové filety a filé z treskovitých ryb; ze specialit na krevety, mušle, mořský koktejl, chobotničky, sépie a rovněž na steaky ryb jako jsou losos, tuňák či žralok.

Surovina z celého světa je přivážena do velkokapacitního mrazírenského skladu v Ostravě, kde se nachází i administrativní sídlo společnosti a výrobní prostory. Zde jsou výrobky baleny s maximální pozorností do vlastního malospotřebitelského obalu a tento široký sortiment je nabízen obchodním partnerům.

Od roku 2001 probíhala postupná rekonstrukce výrobního provozu a hygienického zázemí a také rozsáhlá modernizace výrobních linek.

Našimi hlavními obchodními partnery jsou obchodní sítě, mrazírenské velkoobchody, které zajišťují distribuci do gastro-provozů a maloobchodních prodejen, a významné lahůdkářské společnosti, které se zabývají uzením ryb a výrobou chlazených rybích salátů.

V posledních letech vycházíme vstříc požadavkům trhu a na základě poptávky zajišťujeme širokou variabilitu maloobchodního i gastro balení. Na základě dlouhodobé pečlivé spolupráce se snažíme všem našim obchodním partnerům zajistit vysoký prodejní servis a poradenství, neboť i malý zákazník je pro nás zákazník velký.