Informace o dopravě

Abychom vám zboží dodali v perfektním zmrazeném stavu, je důležité společně upřesnit podrobnosti, které se týkají dne a způsobu dodání.

Dodáváme v rámci České republiky.

Prosíme, po kompletním dokončení objednávky a jejím přijetí v naší společnosti vždy vyčkejte, až vás budeme kontaktovat.

Osobní odběr v Ostravě

Bydlíte-li v Ostravě nebo jejím okolí či máte zrovna cestu kolem, je pro vás určitě výhodné si objednávku osobně vyzvednout přímo v sídle naší společnosti:

KIMBEX, s.r.o.
Šalounova 326/40
703 00, Ostrava – Vítkovice

Osobní odběr je možný od pondělí do pátku v čase 8:00 – 16:00 hod.

Doprava kurýrem k vám

Objednávky přijaté do úterních 15:30 hod odesíláme následující pracovní den. Ostatní objednávky budou odesílány od pondělí následujícího týdne.


Dopravné při zvolení platební metody kartou online či bankovním převodem činí 150 Kč.
Dopravné při zvolení platby na dobírku činí 200 Kč.

Pokud si přejete zboží dodat na místo určení, je možná volba pouze kurýrní službou. V takovém případě je více než důležité perfektně naplánovat termín dodání, neboť zásilku není možné doručit opakovaně.

Při dodání zboží během dne, například na vaše pracoviště, uchováte balík v zamrazeném stavu až do večerních hodin, než jej v pohodlí domova rozbalíte a ryby poputují přímo do vašeho mrazáku.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám plně k dispozici na telefonu nebo e-mailu.

Napište nám na: office@kimbex.cz

VELMI NÁM ZÁLEŽÍ NA KVALITĚ DORUČOVANÉHO ZBOŽÍ, PROTO V SOUVISLOSTI SE STÁTNÍM SVÁTKEM 28.9.2022 V OBDOBÍ OD 21.9.2022 - 2.10.2022 POZASTAVUJEME ZASÍLÁNÍ OBJEDNÁVEK PROSTŘEDNICTVÍM KURÝRNÍ SLUŽBY. PŘIJATÉ OBJEDNÁVKY BUDOU OPĚT ODESÍLÁNY OD PONDĚLÍ 3.10.2022.

OSOBNÍ ODBĚR V OSTRAVĚ ZŮSTÁVÁ VYJMA STÁTNÍHO SVÁTKU BEZ OMEZENÍ.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Web spravuje Webklient